Vragen over de ontvangen factuur? S.v.p. niet bellen, stuur een mail

Stuur een mail

Laatste oproep: controleer uw gegevens vóór facturatie 2026

Nieuws 22/01/2026
Laatste oproep: controleer uw gegevens vóór facturatie 2026

Morgen, vrijdag 23 januari om 10:00 uur, start IIA Nederland met de verzending van de contributiefacturen voor het lidmaatschap 2026. In een eerder bericht riepen wij leden al op om hun gegevens in het IIA-portaal te controleren. Heeft u dit nog niet gedaan, dan adviseren wij u dit vandaag nog te doen om correcties achteraf te voorkomen.

Facturatie start vrijdag 23 januari om 10:00 uur

De facturen voor de contributie 2026 worden morgenochtend digitaal verstuurd.
U ontvangt de factuur per e-mail op het e-mailadres dat in uw persoonlijke omgeving in het IIA-portaal staat geregistreerd.

Zijn uw gegevens op dat moment niet actueel, dan wordt de factuur verzonden met de gegevens zoals deze op dit moment bij ons bekend zijn.

Controle vandaag voorkomt correcties achteraf

In het eerder verschenen artikel over de facturatie van het lidmaatschap 2026 riepen wij leden al op om hun gegevens tijdig te controleren. Met het oog op de verzending van morgen is dit het laatste moment om eventuele wijzigingen door te voeren.

Wij adviseren u uw gegevens nogmaals te controleren, met name wanneer:

  • u recent van functie, organisatie of e-mailadres bent veranderd
  • de contributie door uw organisatie wordt betaald
  • de factuur- en aflevergegevens van elkaar afwijken

Zijn uw gegevens correct en actueel, dan hoeft u geen verdere actie te ondernemen.

Gegevens controleren via het IIA-portaal

U kunt uw gegevens controleren en aanpassen via het IIA-portaal via www.iia.nl/login.

Bent u uw wachtwoord vergeten, gebruik dan de optie Wachtwoord vergeten. Wanneer uw e-mailadres wordt herkend, ontvangt u een bericht om een nieuw wachtwoord aan te maken. Controleer indien nodig ook uw spam- of ongewenste mailmap.

Ontvangt u geen e-mail terwijl u wel lid bent van IIA Nederland, dan kan er een ander e-mailadres bij ons geregistreerd staan. Neem in dat geval contact op met de supportafdeling.

Lees ook 

Andere nieuwsberichten