Welkom op de nieuwe website van IIA Nederland. Bekijk hier de walkthrough om je gegevens te controleren.

Download

Succesvolle eerste editie van het PAS CAE Forum in 2025

Nieuws 11/02/2025
Succesvolle eerste editie van het PAS CAE Forum in 2025

Op 30 januari 2025 vond de eerste editie van het PAS CAE Forum van dit jaar plaats in het KPMG-kantoor in Amstelveen. Dit platform, speciaal voor Chief Audit Executives (CAE’s) van kleine en/of startende interne auditafdelingen (1-5 FTE), bood deelnemers de gelegenheid om kennis uit te wisselen en te netwerken in een besloten setting. Het initiatief wordt georganiseerd door de PAS Commissie en sluit aan bij het bestaande Forum voor CAE’s.

Kennisdeling en netwerken in besloten kring

Tijdens de bijeenkomst stond het thema GIAS centraal. dr Bob van Kuijck PhD RA RC, voorzitter Kwaliteitstoetsingen IIA Nederland, verzorgde de inhoudelijke presentatie. Forumleden kregen stellingen voorgelegd die gebruikt werden om praktijkervaringen te delen en inzichten op te doen over de nieuwe GIAS. Het programma werd gecombineerd met een gezamenlijk diner, wat bijdroeg aan de informele en waardevolle interactie tussen vakgenoten.

Met een inspirerende eerste editie in 2025 heeft het PAS CAE Forum wederom bewezen een waardevolle ontmoetingsplek te zijn voor CAE’s. Het Instituut van Internal Auditors blijft zich inzetten voor het faciliteren van kennisuitwisseling en netwerkvorming binnen de beroepsgroep. Meer informatie over toekomstige edities is te vinden op de kalender van het IIA.

 

Andere nieuwsberichten