Contact

Postadres:
IIA Nederland
Postbus 22657
1100 DD Amsterdam

Bezoekadres:
IIA Nederland
Burgemeester Stramanweg 102A
1101 AA Amsterdam

Algemeen:
Telefoon: 088-0037100
E-mail: iia@iia.nl

IIA Academy:
Annemiek van Raalten, Eventmanager
trainingen@iia.nl

Leden- en cursusadministratie:
Bianca Garti, Cursusorganisatie en -administratie
leden@iia.nl

SVRO:
Lilian van der Laan, Bestuurssecretaresse/Bureaucoördinatie
svro@iia.nl

Website:
Linda Poort, Medewerker communicatie/webredactie
website@iia.nl

CAE Forum:
caeforum@iia.nl

Financien:
financien@iia.nl

Klachten:
klachten@iia.nl

Commissies
Audit Magazine: auditmagazine@iia.nl
Benchmarking: benchmarking@iia.nl
Congres: congres@iia.nl
Kwaliteitstoetsing: kwaliteitstoetsing@iia.nl
PAS: pas@iia.nl
PE: pe@iia.nl
Pers: pers@iia.nl
Vaktechniek: vaktechniek@iia.nl
Young Professionals: yp@iia.nl


 

Route

Let op: De navigatie blijkt niet altijd goed te gaan.

Ons kantoor ligt aan de A2 Amsterdam-Utrecht, afrit 1 Ouderkerk aan de Amstel / Duivendrecht / Arena.

Vanuit de richting Utrecht:
Ga aan het einde van de afrit rechtdoor bij het kruispunt, daarna linksaf langs de rode brievenbussen en meteen rechtsaf kun je je melden bij de slagboom.

Vanuit de richting Amsterdam:
Ga na de afrit linksaf en bij het volgende kruispunt rechtsaf. Vervolgens direct links langs de rode brievenbussen naar de eerstvolgende slagboom.

Na de slagboom rij je naar het gebouw aan je rechterhand (Gebouw Londen). Het IIA is gevestigd aan de rechterkant op de begane grond.

Kom je met openbaar vervoer:
Neem bij station Amsterdam Bijlmer Arena bus 146 of 171 en stap uit bij bushalte Ventweg, die ligt voor de deur. Lopen kan ook, dit duurt ongeveer 15 minuten.

Lopend vanaf station Amsterdam Bijlmer Arena (15 minuten)
Loop op de Arena Boulevard langs de Pathé bioscoop en Heineken Music Hall (HMH) (aan uw linkerhand). Ga na de HMH linksaf en loop over het grasveld richting de kantoorgebouwen. Loop geheel aan de linkerkant van de dubbele straat. Aan het eind van deze straat (De Entree) steekt u over. Ga aan de overkant rechtsaf. U loopt nu langs het Tesla gebouw (aan uw linkerhand). Sla linksaf de hoek om. Ga rechtdoor over de stoep met het hek aan uw linkerhand. Ga aan het eind van deze stoep niet linksaf het bedrijventerrein op, maar ga verder rechtdoor op een andere stoep, met het watertje aan uw linkerhand. Hier komt het voetpad weer samen met de busbaan. U ziet een wit gebouw. Het IIA bevindt zich aan de 'overkant' van de parkeerplaats, op de begane grond van het gebouw Londen.

Download de routebeschrijving met plattegrond

IIA Nederland

Postadres:
Postbus 22657
1100 DD Amsterdam
Bezoekadres:
Burgemeester Stramanweg 102A
1101 AA Amsterdam
Contact opnemen

Audit Magazine

Audit Magazine

Lidmaatschap

IIA is dé toonaangevende beroepsorganisatie voor internal auditors. Een lidmaatschap laat u delen in de collectieve kennis van alle vakgenoten in de wereld.
Meer informatie

IIA-Partners